Автономное отопление, газификация

Газификация, монтаж автономного газового и электрического отопления, продажа и сервисное обслуживание котлов а также составление проектов водопроводных и газовых систем «под ключ».

Хотите, чтобы опытные инженеры нашли для Вас выгодное решение одного из этих вопросов? Обратитесь к нам! Наши профессионалы предоставят Вам подробную и достоверную информацию.

Автономное отопление, газификация под ключ

Консультации. Проектирование. Монтаж.

Консультирование опытными инженерами и проектирование экономичных систем отопления, а также оборудование для установки газового и электрического отопления.

Хотите заказать? Тогда звоните!
Телефон/факс: +380 (6444) 4-21-52, 4-01-36
Мобильный: +380 95 577-27-64, +380 99 290-56-25

Консультации и подбор вариантов. Проектирование. Монтаж.

Сервисное обслуживание и диагностика

Диагностика, гарантийный ремонт и сервисное обслуживание систем отопления, котлов, конвекторов, радиаторов по гарантии, а также после её завершения.

Наш сервисный центр выполняет профессиональный ремонт котлов отопления любых производителей. Мы заинтересованы в качественном ремонте Вашего котла и обеспечении его бесперебойной работы.

Гарантийный ремонт и сервисное обслуживание систем отопления

С нами надёжно, быстро, удобно!

Нам можно доверить все, что касается систем отопления. Выгоды от сотрудничества с нами очевидны — Вы можете и экономить, и получать качественные результаты, действенные решения.

Приходите — наш адрес: 94005 Украина, Луганская обл., г. Стаханов, ул. Дзержинского, 7а, оф. 6.
Мы делаем правильный монтаж систем отопления!

С нами надёжно, быстро, удобно!

Westen — репутація понад усе

Котли Westen з’явилися в Україні в 2002 році. Ринок швидко зростав, споживачі охоче купували котли відомих і шанованих торгових марок Juncers, Vaillant, Viessmann, Buderus: аргумент «німецька якість» працював безвідмовно. Обираючи постачальника, молода компанія «Хот-Велл» ставила амбіційну мету — потіснити лідерів і побудувати стійкий, прибутковий бізнес. Для досягнення мети азарту й енергії було недостатньо. Потрібно було сформувати бачення, яке принесе успіх, знайти однодумців серед українських підприємців і, головне, обрати торгову марку, яка дозволить це бачення реалізувати. Торгова марка Westen якнайкраще дозволяла реалізувати цю мету. Зважте самі: якість гарантує найбільший в Італії виробник Baxi S.p. A., гучне ім’я та біографія з майже віковою історією, відмінний модельний ряд, ексклюзивне право розповсюдження і… невисока популярність в Україні.

Для нас було дуже важливо написати історію марки в Україні «з чистого аркушу», й основну ставку ми зробили на її репутацію. Пам’ятаєте: «Спочатку ти працюєш на репутацію, а потім репутація працює на тебе»?

Починали з ідеального бачення. Тривіальне питання «Чого бажає жінка?» ми трансформували в низку питань: «Чого бажає підприємець?», «Чого бажає продавець?», «Чого бажає сервісний фахівець?». Виявилося, що не так вже й багато:

  • марку, на якій можна заробляти;
  • марку, яку легко продавати;
  • марку, яку легко обслуговувати;
  • марку, з якою не буває проблем після продажу;
  • марку, з якою цікаво працювати.

Переглянувши цей перелік, ми зрозуміли, що позначили основні вектори розвитку нашої компанії як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Сталося так, що при опрацюванні стратегії роботи з торговою маркою Westen ми сформулювали головні принципи, які визначають обличчя компанії «Хот-Велл».

Від самого початку ми розуміли, що ми можемо бути успішними і сильними тільки з успішними і сильними партнерами, які так само, як і ми, оцінюють ситуацію і бачать перспективи роботи на ринку котельного обладнання.

Постійний інформаційний обмін, який охоплює аналіз європейського й українського ринку, обговорення актуальних регіональних проблем, навчання передовим методам управління продажем і сервісом, дозволяє уникнути демпінгу по марці і втягнення в цінові війни. Протягом усього періоду роботи з маркою ми зберігаємо прибутковість, яка забезпечує розвиток нашого бізнесу та бізнесу наших партнерів.

Коротка біографічна довідка

Торгова марка Westen носить ім’я засновників заводу в Бассано дель Гоаппа — австрійців Адольфо і Августо Вестен. З 1925 року на заводі виробляють радіатори, електричні накопичувальні водонагрівачі і сантехнічне обладнання. У 70-і роки на заводі був розроблений перший опалювальний котел. Після повномасштабної модернізації завод Baxi S.p. A. — найбільший в Італії та Європі виробник настінних газових котлів.

Westen

Котли під TM Westen, виготовлені на заводі Baxi S.p. A., продаються у 60 країнах світу. Найбільші ринки збуту — Іспанія, Аргентина, Угорщина, Румунія, Греція, Україна.

Розвиваючи компанію, ми насамперед розвиваємо сервісну складову. При цьому ми постійно додаємо нового сенсу у саме поняття «сервіс». Окремо ми виділяємо сервіс для кінцевого споживача і сервіс для наших партнерів, який передбачає підготовку обладнання перед продажем, постійне вдосконалення логістики і документообігу, грамотну маркетингову стратегію.

Особливу увагу ми приділяємо програмам лояльності для партнерів. Це не лише бонуси і призи, якими ТМ Westen заохочує найбільш високопрофесійних і активних продавців та сервісних фахівців, а й системне навчання.

Протягом декількох років компанія «Хот-Велл» та Baxi S.p. A. запрошують партнерів, які працюють з торговою маркою Westen, на завод в Бассано дель Граппа. Кожного року завод відвідують близько ЗО осіб. Для нас дуже важливо, щоб менеджери і продавці, які працюють з торговою маркою, «відчули на дотик» високі технології та переконалися у тому, що всі без винятку котли Westen виробляються саме на цьому заводі.

Завод BAXI S.p.A.

Під час візиту наші партнери можуть ознайомитися із системою контролю якості, яка впроваджена на Baxi S.p. A. Абсолютно всіх відвідувачів вражає той факт, що кожен котел проходить випробування на відповідність нормативам за ста параметрами. У програму туру обов’язково входить відвідування Венеції.

Зворотний зв’язок з нашими партнерами і клієнтами є для нас постійним стимулом для інновацій та змін. З жовтня 2008 року інформаційну підтримку торгової марки Westen здійснює сучасний Call Center.

Змінюється не лише компанія. Адекватно реагує на зміну ринкової кон’юнктури і сама торгова марка Westen. Вилучається з асортименту проста і функціональна модель Energy. Котел Star, який себе відмінно зарекомендував, замінить більш сучасний Star Digit — модель з рідкокристалічним дисплеєм. Зростає популярність котла Pulsar, який поєднує у собі компактність Star Digit і багатофункціональність Quasar. Актуальною пропозицією українському споживачеві став високопродуктивний конденсаційний котел Novadens потужністю 28 кВт. Котли серії Novadens отримали чотири зірки за енергозбереження відповідно до європейського СЕ/92/42. Порівняно з традиційними котлами вони забезпечують енергозбереження до 35% на рік.

При розробці нових моделей обладнання фахівці Baxi S.p. A. головну увагу приділяють забезпеченню максимальної безпеки та комфорту під час експлуатації. Це передбачає простоту керування роботою котла, багатофункціональність, економічність, наявність системи самодіагностування. Котли Westen відповідають усім цим вимогам, а за набором функцій перевершують аналогічні моделі у своїй ціновій групі. У конструкції котлів використовуються комплектуючі світових лідерів — Honeywell, SIT, Grundfos, MVL, Natalinі, Fime.

Сьогодні можна впевнено говорити про те, що під новою торговою маркою Westen подані передові і масові моделі газових котлів Baxi S.p. A. Модельний ряд торгової марки — своєрідний топ-лист. Якщо вам потрібно зробити експрес-аналіз ринку, щоб відповісти на запитання «Що найкраще продається (або продаватиметься) в Україні?», просто візьміть останній буклет Westen.

За час експлуатації в Україні котли Westen зарекомендували себе як якісна і надійна техніка, чудово адаптована до вимог експлуатації в нашій країні. Котли Westen стійко працюють при зниженому тиску газу і води, нестабільній напрузі в мережі електроживлення. Вони безвідмовно працюють у регіонах із жорсткою водою — в Криму і на Західній Україні, а також відмінно себе про¬явили в умовах суворої зими 2005 року на північному сході України. Згідно зі статистикою сервісних спеціалістів котли Westen мають найменший показник поломок — до 2%. «Техніка, яка не ламається», — такі відгуки отримали котли Westen від наших головних експертів — працівників сервісних служб.

Бездоганна репутація — важлива конкурентна перевага торгової марки Westen. Під цією маркою представлена високоякісна опалювальна техніка «Made in ltaly» з відмінною сервісною підтримкою і схвальними рекомендаціями від провідних спеціалістів у галузі теплопостачання.

Щойно на ринку з’являються новинки, ми щоразу коригуємо свої дії. Процес дуже динамічний, творчий і результативний. Ми пишаємося тим, що зробили, і з оптимізмом дивимося у майбутнє, яке ми, безумовно, пов’язуємо із маркою Westen.

Стаття «М+Т», № 10, 2008, Віталій Штефан,
генеральний директор Дистрибуційної компанії «Хот-Велл»

 

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Украинский строительный портал www.promobud.ua 2011–2019 © Газ для Вас • Сделано в Zebra Studio